Kas ir SoftShell?

17.04.2023

Sākumā pastāstīšu vienkāršiem vārdiem, kāpēc SoftShell apģērbs ir ērts.

SoftShell tiešā tulkojumā nozīmē mīksts apvalks un tieši atbilst šim tulkojumam. Mēs savukārt esam iemīlējušies tieši softshell biksēs, bez tām vēsā un mitrā laikā neiztikt. Ļoti ērtas tās ir arī tāpēc, ka tās var nēsāt nevelkot apakšā zeķubikses vai leggingus, jo iekšpusē ir flīsa materiāls. Ārpusē tās izskatās kā parastas bikses, gluds elastīgs audums un pie reizes arī ūdensatgrūdošs. Sākt nēsāt tādas bikses var jau sākot no 0 un līdz +12 grādiem. Var arī vēsākā laikā, bet tad visdrīzāk nāksies pavilkt kaut ko apakšā. Augšējais materiāls ļoti viegli tīrās arī bez mazgāšanas, var noslaucīt ar kādu sūkli un viss... Tādas bikses ir neaizvietojamas dārziņā, kā arī pastaigām svaigajā gaisā. Bērniem ļoti patīk, jo tās ir mīkstas un siltas.

Nu, un tagad nedaudz oficiālu paskaidrojumu par šo materiālu. Informācija ir pasmelta no interneta, kā arī no izstrādātājiem.

 

 

SoftShell – tas it materiāls, kā mērķis ir aizvietot tradicionāla apģērba vairākus slāņus. Tradicionāla

jā izpratnē softshell nevar uzskatīt par audumu. Drīzāk tas ir vairāku audumu slāņu simbioze, kas veiksmīgi salikti kopā. 

SoftShell apģērbs atšķirās no tradicionāla apģērba ar mazu svaru, nelielu tilpumu, un pie tam maksimāli saglabā siltumu un droši aizsargā no vēja un lietus.Galvenais softshell uzdevums ir nodrošināt mitruma izvadīšanu no ķermeņa, pie tam saglabājot ūdens un vēja atgrūdošas īpašības.

SoftShell struktūra

Ārpuses materials mūsdienīgam softshell sastāv no elastīga auduma, kas 

izstrādāts no ļoti blīva tekstila. No iekšpuses audums satur ļoti plānu pūkainu kārtu. SoftShell sastāvs, atkarībā no tā pielietošanas var saturēt poliestru, poliadmīdu, laikru un poliuretānu.

Pēdējāis raksts

Loading ...