Veikals - Rīga, Braslas 29A - 10:00-19:00 (darba dienas), SESTDIEN - 11:00 - 16:00

Kā sagatavoties Black Friday izpārdošanai

Sagatavojām mazu špikerīti - kā sagatavoties Melnās Piektdienas izpārdošanai, lai nopirktu vajadzīgo un nenopirktu nevajadzīgo. Paliksim savā kompetences lauciņā - runāsim par apavu un apģērbu iegādi.
Cilvēks iepērkas tiešsaistē1. Uztaisi skapju revīziju.

Savu, bērnu, vecāku utt. Pielaikojiet apavus, apgērbus - mēdz gadīties, ka rudenī ziemas apavi vēl derēja, bet decembrī jau spiež.
2. Pavaicā bērnam - vai viņam ir kas vajadzīgs no apģērbiem (piemēram, skolai, sporta nodarbībām).
3. Nosaki budžetu - cik esi gatava veltīt pirkumiem.
4. Izveido sarakstu ar vajadzīgo: uzraksti konkrēti, kas ir nepieciešams. Pārliecinies, ka zini, kāds izmērs ir vajadzīgs: nomēri bērna augumu, pēdas garumu, galvas apkārtmēru (mums teju katram apavu modelim ir pievienota Izmēru tabula - pēc tās vari diezgan precīzi noteikt vajadzīgu izmēru. Ja ir šaubas par izvēlētās preces parametriem - uzraksti vai uzzvani mums.
5. Iepērcies tiešsaistē - sirds mieram, komfortam un veselībai. Nekādu rindu, drūzmēšanās un stresa. Šādi Tev būs vieglāk domāt racionāli un izvairīties no impulsīviem pirkumiem.
6. Izpēti piedāvājumu.

7. Izveido savu veikalu top-3 (atceries par Liberi  :)).
8. Piepildi savu "iepirkumu grozu" jau iepriekš - lai X dienā nestresotu, bet vienkārši nospiestu "Pirkt".
9. Parūpējies par B planu. Izpārdošanā visu izpērk zibenīgi, tādēļ jau iepriekš izveido savu favorītu sarakstu - ko ņemsi, ja izvēlētās pozīcijas kāds pagūs nomēdīt pirms Tevis.
10. Uzliec automātisku atgādinājumu savā plānotājā vai modinātāju. Ja visu laikus sagatavosi, izpārdošanas dienā Tev atliks tikai nospiest pogu.

 

Liberi Melnās piektdienas izpārdošana tradicionāli notiek novembra pēdējā piektdienā. Atlaides ir spēkā, iepērkoties gan veikalā, gan tiešsaistē.

Lai patīkama un lietderīga iepirkšanās!

TRIALINE web solutions