Veikals - Rīga, Braslas 29A - 10:00-19:00 (darba dienas), SESTDIEN - 11:00 - 16:00.

Kas ir Gore-Tex

ILGSTOŠS ŪDENSNECAURLAIDĪGUMS

GORE-TEX membrānai ir mikroporaina struktūra, un katrā tās kvadrātcentimetrā ir vairāk nekā 1,4 miljardi mikroskopisku poru. Tās poras ir 20 000 reižu mazākas par ūdens pilienu, tādēļ ūdens nevar izplūst caur membrānu.
Visi GORE-TEX produkti nodrošina ilgstošu aizsardzību pret ūdeni.

ELPOŠANA

Membrānas poras ir 700 reizes lielākas par ūdens tvaiku molekulu, tādējādi sviedri un karstums no iekšpuses var

izplūst ārā, vienlaicīgi saglabājot aizsardzību pret ūdeni.
Neveidojas karstums, tādējādi jūsu kājas ir sausas un jūs jūtaties ērti jebkuros apstākļos.

 

Galvenās GORE-TEX īpašības:

GORE-TEX membrāna ir praktiska: tā netiek ietekmēta, ja tiek izmantoti parasti tīrīšanas līdzekļi. Jūs variet izmantot krēmus, sprejus vai impregnēšanas līdzekļus un variet būt droši, ka GORE-TEX saglabās visas savas stiprās puses un estētisku ārējo izskatu.Sistēma WMS

Bērnu kājiņas parasti formējas pakāpeniski, kā arī bērnu kājiņas nav īpaši uzņēmīgas pret fiziskām sāpēm. Bērns var ilgi neievērot, ka viņa apavi ir par mazu vai vairākus izmērus par lielu.
Bērnu kājiņas aug ātri, dažreiz pat 3 izmērus gada laikā, pie tam ar lieliem lēcieniem. Tādēļ katrus 2-3 mēnešus nepieciešams nomērīt Jūsu bērna kājiņu.
Kustoties, bērna kājiņai ir nepieciešams nedaudz vietas gan platumā, gan garumā, citādi tās atsitīsies pret apavu malu. Apavi, kuri ir ražoti saskaņā ar WMS sistēmu, atsķiras ar to, ka bērna kājas potītei un pirkstiņiem ir pietiekoši vietas. Pēdu augšanas rezerve ir apmēram 10 mm garumā. Pareizi izvēlēts lielums nodrošina veselu bērna kājiņu attīstību. Vienādu kāju nav, tādēļ ir tik svarīgi pievērst uzmanību izmēram un apavu lielumam. Piemērots lielums nodrošinās komfortu un ilgmūžību.


Eksistē trīs izmēri WMS:

W - plats;
M - vidējs;
S - šaurs.

WMS sistēmā ir iekļautas normas, pateicoties kurām, tiek garantēta ražojuma augsta kvalitāte.


Kas ir Sympatex

Sympatex membrāna - tā ir maksimāla kvalitāte un garantēts komforts.
Šī membrāna izgatavota no neporaina poliētera estera struktūras, kas membrānai piešķir unikālas īpašības - tā ir 100% ūdensdroša, 100% vēju necaurlaidoša, tai piemīt optimālas elpojošās īpašības un tā 100% bioloģiski sadalās.
Sympatex membrānai piemīt 35.000 mm mitrumizturība.
Tā tiek izmantota apģērbos, apavos, aksesuāros un medicīnā.
Sympatex membrānu lieto tikai licencēti uzņēmumi. Saražotās preces tiek uzmanīgi testētas Sympatex laboratorijās, lai pārliecinātos par to ūdensizturību, elpošanu un vēja aizsardzību.

TRIALINE web solutions