Shop - Riga, Braslas 29A - 10:00-19:00 (working days), 11:00-16:00 (saturday)

NIKWAXsport clothes cleaner & conditioner


NIKWAX
Articul: 141P12
Choosed size:
In stock:

Availables sizes:

Price
8.20€
Size/Volume 300 ml

Tīrīšanas līdzeklis NIKWAX "Base Wash".
Termoveļa, sintētiskā apakšveļa un zeķes - šis apģērbs ir lielā skaitā gandrīz katram aktīvā dzīvesveida piekopējam. Taču, lai šie apģērba gabali pēc iespējas ilgāk saglabātu savu funkcionalitāti, tos ir nepieciešams arī pareizi kopt un tīrīt.
NIKWAX "Base Wash" ir paredzēts tieši pirmā līmeņa, jeb tā apģērba kopšanai, kurš ir tiešā saskarē ar Tavu ādu. Šī apģērba uzdevums ir radīt papildus gaisa slāni un aizvadīt sviedrus prom no ķermeņa, lai neļautu Tev ziemā salt un vasarā pārkarst. 
Ar NIKWAX "Base Wash" apģērbs tiek saudzīgi iztīrīts, atjaunotas elpošanas un mitrumvadīšanas īpašības, kā arī likvidēti nepatīkamie aromāti.

International Delivery

1. Delivery to Lithuania and Estonia - VeniPak courier or Omniva (approximetly 4 working days). Shipping Costs - 4 EUR (Free delivery for orders over 40 EUR)

+0.99 EUR additional commission if you will pay cash to courier or by credit card at Omniva.

2. Worldwide delivery - by Latvian Post or EMS (approximetly 5-15 working days). Depends from delivery -country. Please communicate with us to get more precise information

3. Detailed information regarding delivery costs are available HERE

4. If you don't find your country in the list, please write an e-mail to info@liberi.lv and we will provide an information regarding delivery costs to your country


TRIALINE web solutions